IMG 5515            

            Poslední dny školního roku 2016 – 17 utíkají tak rychle, jako by se bály, že je chce někdo zastavit.

Červnové paprsky hlásí, že letní prázdniny jsou skutečně za dveřmi. Nejvíc se na ně těší děti, ale ruku na srdce – i učitelé. Na uplynulý školní rok již budeme pouze vzpomínat. Zážitky všední, ale i ,,nevšední“ si předškoláci odnesou do školy, děti, které ve školce zůstanou se stanou mazáky a s novými dětmi si budeme na sebe postupně zvykat.

            V tomto školním roce měla možnost širší veřejnost vidět naše děti při různých společenských akcích ve městě. Přivítaly nové občánky – dokonce třikrát – už se na ně ve školce těšíme! Zahájily výstavu na IC s názvem Vyrobeno s láskou. S námořnickým programem vystoupily na dobročinné akci Jablonné nad Orlicí – město dobrých lidí. Za hudební a pěvecký doprovod děkujeme p. Mirkovi Krátkému ze skupiny Endorfins, který se k prosbě, zdali nás doprovodí, postavil čelem. V sobotu 24.6. se v Jablonném n.O.  konalo Krajské setkání tanečníků České besedy. Děti z naší mateřské školy dostaly příležitost zahájit tuto zajímavou akci. V lidových krojích zatančily na stadionu před vystoupením jednotlivých kolon z celého Pardubického kraje. I když netančily na veřejnosti poprvé, tak něco takového byla pro nás všechny ve školce premiéra. Věřím, že lidové tanečky v provedení dětí diváky potěšily.

            Všem rodičům bych ráda upřímně poděkovala za celoroční spolupráci. Za dobře míněné rady a připomínky, ze kterých si do dalších let vezmeme ponaučení, ale i za pochvalu a milý úsměv, který je pro nás učitelky motivací do další práce. Rodičům, kteří nám vodily své děti na mimoškolkové akce, za volný čas, který nám věnovali, patří obzvlášť velký dík.

Také bych chtěla poděkovat těm, kteří pomohli MŠ Nábřežní. Firmám Elektrokomplet – Miroslav Hermann, Isolit – Bravo, spol. s.r.o, Vacek s.r.o. betonárka – stavebniny.

Za milé přijetí při návštěvě, či exkurzi na místa, kam se běžně děti nedostanou: - návštěva u p. starosty na radnici, v Základní škole, knihovně, zahradnictví, RC Jablíčko  a jinde, …

            V neposlední řadě děkuji také všem svým kolegyním a personálu za vzájemnou spolupráci a příkladný vztah k dětem.

Klidné letní dny, plné pohody a odpočinku všem.

Křičenská Pavla

MŠ Nábřežní

Mateřská škola Hradisková

Copyright © 2016 MŠ Hradisková. Všechna práva vyhrazena.