Výstřižek

Od středy14.10. 2020 platí zákaz
nošení hraček do MŠ !
Až do odvolání !
DĚKUJEME, že nás  chráníte !

OD PONDĚLÍ 26.10.2020 DO PÁTKA 30.10. 2020

JSOU VYHLÁŠENY

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

PROTO PROSÍME RODIČE, ABY

DO STŘEDY 21.10. 2020
NAHLÁSILI DOCHÁZKU SVÝCH DĚTÍ
DO MATEŘSKÉ ŠKOLY.

MŠ bude v těchto dnech k dispozici především dětem, které docházku potřebují z důvodu zaměstnání rodičů.

Kdo můžete, prosím, ponechte si dítě tento týden doma!

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ !

IMG 20201008 104141

IMG 20201008 103419

Sluníčka prožívají podzimní dny naplno jak to jen nejlépe jde! Tak jen pár dalších zážitků, které byly zdokumentovány fotoaparátem.

Na spoustu zeleniny a ovoce jsme se šli podívat  přímo do  obchůdku k paní Tomkové . Odnesli jsme si POMELO, které snad jako jediné poznala jen Andulka.    Děkujeme hodné paní prodavačce!!!

Pro silný déšť jsme se svýmí dráčky raději prolétli po naší krásné tělocvičně a prohnali jsme se i velkou kuchyní. To aby tam pani kuchařce nebylo smutno a my si konečně prohlédli to její království :-)

Jiný den jsme si to zase užili na přilehlém hřišti. Tam jsme si zahráli na " Malé SKEJŤÁKY" :-))))))))
   A takováhle perníčková sluníčka jsme ještě nikdy na žádné narozeninkové oslavě neměli. Moc, moc  za ně děkujeme!

No, a už se moc těšíme až opadá listí, kaštany, bukvice a žaludy a my si zase trocho s nimi pohrajeme !

IMG 20201002 085501

IMG 20201008 111104

IMG 20201009 100725

TADY  jsou ke kouknutí další hezké fotečky !

Berušky si minulý týden uspořádaly "BRAMBORIÁDU".
Jak si to užily ? Tak to jistě poznáte z uveřejněných foteček ve fotogalerii ZDE

120562853 358425418679501 351676179562138444 n (1)

Se Sokolem do života aneb Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky

SE SOKOLEM DO ŽIVOTA - Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky

Nejen pohyb, ale hlavně zábava

V projektu Se sokolem do života aneb Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky se děti učí vnímat pohyb jako přirozenou součást svého života, a to díky kladné motivaci. Při všech aktivitách je provází postavičky zvířátek.

I naše školička se zapojila do tohoto projektu a věříme, že tak dětem nabídneme ještě větší možnost, aby si osvojily základy pohybových dovedností a mohly je později rozvíjet a zdokonalovat. Myslíme si, že rozvoj pohybové gramotnosti patří mezi  základní pilíře stejně jako rozvoj řeči, myšlení či poznání.

Projekt je rozdělený do tří kategorií podle obtížnosti, aby vyhovoval růstu a vývoji dětí v předškolním věku. Konkrétně to jsou tyto věkové skupiny: nejmladší kategorie 3-4 roky, prostřední kategorie 4-5 let a nejstarší děti ve věku 5-6 let.
     Každá věková kategorie má určitý počet  zadaných úkolů a podle věku se stupňuje i jejich náročnost. Jakmile se děti naučí danou dovednost a zvládnou tak splnit zadaný úkol, nalepí si do svého sešitu samolepku a mohou tak pozorovat dosažené úspěchy. Děti jednotlivými úkoly provázejí různá zvířátka, která jim otevírají dveře do světa.

Více informací najdete na stránkách projektu www.sesokolemdozivota.cz.

Výstřiže5kVýstřižekVýstřižek2Výstřižek3Výstřižek4

TAK NÁM DRŽTE PĚSTI  AŤ NÁM PŘEJE ŠTĚSTÍ V NAŠEM SNAŽENÍ !