Plánované Čarodějnické odpoledne s opékáním buřtíků a čarodějnických tanečků okolo ohně, spojené s kouzlením, výrobou tajemných lektvarů a očekávaným překvapením se konalo, ale bez buřtíků a vůně táboráku. Čarodějnickou atmosféru nám pomohly vytvořit i maminky, které oblékly děti, ale i sebe do úžasných kostýmů. Děkujeme! 

     Ani kouzelník Reno, který byl pro děti překvapením, nedokázal přičarovat sluníčko a lepší počasí. Program byl přesunut do tělocvičny Základní školy - za půjčení prostor děkujeme!

     Kouzla a čáry k čarodějnicím neodmyslitelně patří. Těch. nám všem kouzelník ukázal mnoho. Dokonce si někteří z nás společně s ním i ,,zakouzlili" a nahlédli do tajů kouzelnické magie. Kromě zážitků si všechny děti odnesly na památku malý dárek a sladkost. 

 

Čarodky 2017 

Mateřská škola Hradisková

Copyright © 2016 MŠ Hradisková. Všechna práva vyhrazena.