Čarodějnické odpoledne s MŠ Nábřežní

IMG 8771

IMG 8820

Konec měsíce dubna tradičně patří kouzlům a čarování. Ani u nás v MŠ Nábřežní nesměl chybět Čarodějnický rej. Děti se svými rodiči plnili po připravené trase různé úkoly, jako např.: uhodnout s čím čarodějnice rámusí, ochutnat čarodějnické dobroty, poznat vůni, najít rozdíly, se zavřenýma očima dojít k cíli za pomocí provázku, nahmatat předmět ukrytý v čarovné bedýnce. Byly to čarodějné úkoly, při kterých si všichni protáhli nejenom tělíčko, ale procvičili i své smysly. Na konci zábavné trasy na Maláku, si všichni opekli buřtíky na ohni a děti našly čarodějnické dobroty, které si odnesly domů. Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří ochotně pomohli při organizaci Čarodějnického reje.
        Dík patří i Tělovýchovné jednotě v
Jablonném nad Orlicí, která zapůjčila chatu Malák (SKIBar), kde jsme měli zázemí při opékání buřtů.