mm   

 

Svátek maminek

      Ani letos jsme nemohli opomenout oslavu svátku maminek. Děti ze třídy Soviček i Včeliček si pro maminky připravily báječné besídky plné básniček, pohádek, písniček, tanečků a v neposlední řadě také maminkám vyrobily přáníčka a dárečky. Děti ze třídy Včeliček namalovaly portrét svojí maminky, daly jí kytičku a sladkou pusu. Společně si vytvořily placky na vypůjčeném „plackovači“ od spolku - Je otevřeno, z.s. Paní Klára Vaníčková poradila, jak správně placku vyrobit a pomohla při dokončení placky na ,,plackovači“ - děkujeme. Děti ze třídy Soviček obdarovaly maminky přáníčkem, pomalovanými chňapkami, vařečkou a kytičkou.

      Děkujeme Všem maminkám - byly jste báječné publikum J .

 

 

 

                 IMG 0315   mam2

 

Mateřská škola Hradisková

Copyright © 2016 MŠ Hradisková. Všechna práva vyhrazena.