RUKU V RUCE
V pátek 19. 6. 2026 proběhlo na stadionu setkání prvňáčků a přeškoláčků, které se neslo v duchu sportu a týmové spolupráce. Dopoledne se moc vydařilo. Všechny děti se už těší, až potkají v září ve škole své nové kamarády.

V pondělí 8. 6. 2026 jsme vyrazili autobusem do ekocentra Stolístek v Linharticích. Pro děti byl připravem program s názvem Zahrada všemi smysly. V rámci programu jsme hráli na hudební nástroje, poslouchali zvuky přírody, prozkoumali rostliny na zahradě, dozvěděli se něco o králíčcích a lamách a uvařili dobroučkou polívčičku pro víly. K obědu nás čekal výborný řízek od naší paní kuchařky. Po obědě jsme si mohli pohrát na zahradě a všechno volně zkoumat a prolézat. Cestou zpátky jsme odpočívali a vstřebávali zážiky z celého výletu.
FOTKY SI MŮŽETE PROHLÉDNOU TADY


Marcela Langrová



